🇮🇹 Taliansko
Doria PaneCasereccio
Bezgluténový chlieb · 220 g
Doria Pane Casereccio je bezgluténový chlieb v hmotnosti 220 g, vyrobený v Taliansku. Produkt je vhodný pre osoby s intoleranciou lepku alebo celiakiou. Ideálny na prípravu sendvičov, hrianok alebo ako príloha k jedlu.
2
Chutovy profil
3
Pouzitie a tipy
- Vhodný na prípravu sendvičov a obložených chlebíčkov
- Ideálny na opekanie hrianok k raňajkám
- Môžete podávať ako prílohu k polievkam a hlavným jedlám
- Vhodný pre osoby s celiakiou a intoleranciou lepku
- Po otvorení skladujte v uzavretom obale pre zachovanie čerstvosti
4
Zlozenie
Voda, kukuričný škrob, ryžová múka, slnečnicový olej, sušená glukóza, rastlinná vláknina,sójová múka, kvasnice, soľ, zahusťovadlá (hydroxypropylmetylcelulóza, guma guar), prírodné arómy.
⚠️ Obsahuje:Sója Moze obsahovat stopy: Mliek
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1087 kJ / 258 kcal |
| Tuky | 5,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,6 g |
| Sacharidy | 47 g |
| z toho cukry | 2,8 g |
| Vláknina | 3,3 g |
| Bielkoviny | 2,5 g |
| Soľ | 1,4 g |
6
Skladovanie
Skladujte na suchom a chladnom mieste, chránené pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte do 2–3 dní a uchovávajte v uzavretom obale.
7
.png)