🇮🇹 Taliansko
Crostata SenzaGlutine
Tradičný taliansky koláč bez lepku · 400 g
Crostata senza glutine je tradičný taliansky koláč pripravený špeciálne pre tých, ktorí si musia dávať pozor na prítomnosť lepku v strave. Lahodný dezert s jemnou marhuľovou náplňou kombinuje krehké cesto s ovocnou plnkou a zachováva autentickú chuť klasickej talianskej crostaty.
2
Chutovy profil
Krehké maslové cesto, ktoré sa doslova rozplýva na jazyku, s jemnou ovocnou náplňou s príjemnou kyslosťou. Vôňa po maslových sušienkach a sladkých marhuliach.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálna na raňajky so šálkou cappuccina alebo ako popoludňajší dezert k espressu
- Servírujte pri izbovej teplote alebo mierne ohriatu, kedy sa jej chuť ešte viac zvýrazní
- Skvelá voľba na slávnostné príležitosti, rodinné oslavy či ako sladký záver víkendového obeda
- Crostata je pripravená na okamžitú konzumáciu, stačí ju len rozbaliť a nakrájať na porcie
4
Zlozenie
Marhuľová náplň 50% (marhule, glukózovo-fruktózový sirup, cukor, zahusťovadlo: pektín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervant: sorban draselný), kukuričný škrob, cukor, rastlinný olej (slnečnicový), ryžová múka, kukuričná múka,vajcia, modifikovaný škrob, emulgátor: mono a diglyceridy mastných kyselín, zahusťovadlo: xantánová guma, soľ, aróma, kypriace látky (difosforečnan disodný, hydrogénuhličitan sodný)
⚠️ Obsahuje:Vajcia Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy mlieka a sóje
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1456 kJ / 347 kcal |
| Tuky | 12 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,2 g |
| Sacharidy | 56 g |
| z toho cukry | 28 g |
| Vláknina | 1,8 g |
| Bielkoviny | 2,5 g |
| Soľ | 0,38 g |
6
Skladovanie
7
.png)