Pukka Morning Berry - Ovocný BylinnýČaj
Bio ovocný bylinný čaj · 20 pyramídových vrecúšok
Pukka Morning Berry je bio ovocný čaj, ktorý spája sviežosť lesných plodov s jemnou bylinnou harmóniou. Táto anglická prémiová značka je známa svojím záväzkom k organickému pestovaniu a etickému obchodu. V balení nájdete 20 pyramídových vrecúšok naplnených starostlivo vybranými sušenými plodmi a bylinkami. Pukka vytvára čaje podľa princípov ájurvédy, kde každá zložka má svoj zmysel a účel.
Chutovy profil
Príjemne sladko-kyslá, osviežujúca a plná chuť. Intenzívna ovocná vôňa pripomínajúca prechádzku letným lesom plným zrelých malín, čučoriedok a brusníc. Rubínovočervený odtieň po zaliatí horúcou vodou.
Pouzitie a tipy
- Lúhovať 3-5 minút v horúcej vode pre dosiahnutie optimálnej chuti a vôňe
- Ideálne ho vychutnajte ráno pri raňajkách ako jemné a povzbudzujúce prebudenie
- Zdravá alternatíva k ovocným džúsom
- Skvelý aj vychladený s kockami ľadu ako letné osvieženie
Zlozenie
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 4 kJ / 1 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0,2 g |
| z toho cukry | 0,2 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
.png)