🇮🇹 Taliansko
RIGONI DI ASIAGO - Organick GatanovMed
Organický gatanový med · 300 g
Organický gatanový med Rigoni di Asiago pochádza z nektáru kvetov gatanovníkov z talianskych horských oblastí. Tmavý, aromatický med sa vyznačuje intenzívnou chuťou s jemne horkastými tónmi a charakteristickou hustou konzistenciou, ktorá len pomaly kryštalizuje.
2
Chutovy profil
Bohatá, plná chuť s vráznymi drevenými a mierne horkastými tónmi. Tmavá jantárová farba a hustá, krémová konzistencia.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálnym spoločníkom k zrelým syrom ako pecorino, gorgonzola alebo talianská ricotta
- Obohacovanie raňajkových hrianok s mascarpone, do jogurtov s orechami
- Prírodné sladidlo do bylinných čajov a horúceho mlieka
- Glazovanie pečeného mäsa, do marináde na zväčinu, tajná prísada do tmavých omáčok a dezertov s čokoládou
4
Zlozenie
Organický gatanový med 100 %
⚠️ Moze obsahovat stopy: Może obsahovať stopy peľu
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1360 kJ / 320 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 80 g |
| z toho cukry | 80 g |
| Bielkoviny | 0,3 g |
| Soľ | 0,01 g |
6
Skladovanie
7
.png)