🇮🇹 Taliansko
Granola Bio Proteica Mandorle ENocciola
Proteínová bio granola s mandľami a lieskovými orieškami
Proteínová bio granola Rigoni di Asiago s mandľami a lieskovými orieškami je výnimočná talianská snídaňová pochúťka vyrobená z najkvalitnejších organických surovín. Chrumkavé ovosné vločky v kombinácii s pečenými mandľami a lieskovými orieškami vytvárajú dokonalú harmóniu chutí a textúr. Ideálna voľba pre aktívnych ľudí, športovcov a všetkých, ktorí hľadajú vyváženú a energiu dodávajúcu stravu.
2
Chutovy profil
Príjemne sladká s výraznou orieškovou notou, chrumkavá s jemnou vôňou pražených orieškov a medu. Chuťovo vyvážená s príjemným dopadom talianskej rodinnej kuchyne.
3
Pouzitie a tipy
- Najlepšie sa hodí ako kompletná snídaňa zaliata rastlinným alebo kravským mliekom, prípadne jogurtom
- Výborne chutí so sviežim ovocím ako sú banány, jahody či čučoriedky
- Posypte na smoothie bowl pre extra proteínový náboj
- Konzumujte nasucho ako zdravú desiatu počas dňa pre dlhodobé nasýtenie a energiu
- Ideálna ako regeneračná potravina po cvičení
4
Zlozenie
Ovsené vločky* 37%, Trstinový cukor*, Slnečnicový olej*, Mandľové lupienky* 8%, Ryžová múka*, Sójové vločky* 5%, Lieskové oriešky* 4%, Sójový proteínový koncentrát* 3,5%, Morská soľ, Extrakt z jačmeňového sladu*. *z ekologického poľnohospodárstva
⚠️ Obsahuje:Obilniny obsahujúce lepok (**ovos**, **jačmeň**), **sója**, orechy (**mandle**, **lieskové oriešky**) Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy iných orechov, **mlieka** a **sezamu**
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1876 kJ / 448 kcal |
| Tuky | 17 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,1 g |
| Sacharidy | 50 g |
| z toho cukry | 14 g |
| Vláknina | 7,5 g |
| Bielkoviny | 16 g |
| Soľ | 0,43 g |
6
Skladovanie
7
.png)