🇮🇹 Švajčiarsko
NESCAFÉ GranAroma 100g
Prémiová instantná káva · 100 g
Prémiová instantná káva z dielne Nestlé, ktorá si získala obľubu v talianskych domácnostiach. Starostlivo vyberaná zmes arabiky a robusty prechádza špeciálnym procesom praženia, ktorý zaručuje intenzívnu chuť a bohatú arómu.
2
Chutovy profil
Plná, zamatová chuť s príjemnou horkosťou, jemnými orechovými tónmi a nádychom karamelu. Intenzívna a zamatová s opojnou vôňou čerstvo praženej kávy.
3
Pouzitie a tipy
- Zaliať 1-2 lyžičky horúcou vodou
- Ideálna na klasické espresso
- Vhodná do cappuccina s napenením mlieka
- Možno použiť na ľadovú kávu v letných dňoch
- Základ pre kávové koktaily a dezerty
4
Zlozenie
Instantná káva
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 336 kJ / 80 kcal |
| Tuky | 0,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 10 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 12 g |
| Soľ | 0,13 g |
6
Skladovanie
7
.png)