🇮🇹 Taliansko
CONFSAILA - Lekrske pastilky slieivkou
Tradine talianské lekárske pastilky s lieivkou · 100 g
Tradine talianské lekárske pastilky s pravou lieivkou, vyrábané podľa osvedenej receptúry. Malé čierne pastilky v praktickej dóze predstavujú spojenie príjemnej chute s blahodarnými účinkami lieivky. Ideálne na osvieženie dychu a upokojenie hrdla.
2
Chutovy profil
Intenzívna, typicky sladko-horkastá chuť pravej lieivky s jemnou anzovou vôňou, ktorá príjemne prekvapí každého milovníka tejto stredomorskej rastliny.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne na osvieženie dychu počas dňa, po jedle alebo pri pocite sucha v hrdle
- Vhodné ako malá chutová prestávka pri práci alebo na ceste
- Vždy po ruke v kabelke, na pracovnom stole či v aute
- Prírodná alternatíva k bežným cukrokom a uvakom
4
Zlozenie
Cukor, glukózový sirup, extrakt z lieivky (3%), rastlinný olej, glazúra (arabská guma), anzový olej, farbivo: rastlinný uhol čer (E153)
⚠️ Obsahuje:Stopy mlieka a sóje Moze obsahovat stopy: Stopy mlieka a sóje
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1590 kJ / 380 kcal |
| Tuky | 0,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 94 g |
| z toho cukry | 72 g |
| Bielkoviny | 0,5 g |
| Soľ | 0,01 g |
6
Skladovanie
7
.png)