🇮🇹 Taliansko
Saila FreeLiquirizia
Tvrdé cukríky · 75 g
Saila Free sú tvrdé cukríky s príchuťou lekárskej (pravej) sladkej drievky bez pridaného cukru. Vyrobené v Taliansku. Vhodné ako občerstvenie počas dňa.
2
Chutovy profil
Príchuť liquirizia (sladké drievko)
3
Pouzitie a tipy
- Vhodné ako sladkosť bez cukru
- Ideálne na osvieženie dychu
- Vhodné pre milovníkov príchute liquirizia
- Praktické balenie na cesty
4
Zlozenie
Sladidlá (izomalt,aspartám), prírodná aróma, extrakt zo sladkého drievka (0,6 %), farbivo (E153), rastlinný olej (kokosový), glazúrovací prípravok (karnaubský vosk).
⚠️ Obsahuje:**Aspartám** (zdroj fenylalanínu). Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky.
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1003 kJ / 240 kcal |
| Tuky | 0,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,5 g |
| Sacharidy | 98 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Polyoly | 98 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0,013 g |
6
Skladovanie
7
.png)