🇮🇹 Taliansko
SAILA JellyLiquirizia
Želé cukríky so sladkým drievkom · 75 g
SAILA Jelly Liquirizia s talianske želé cukríky s príchuťou sladkého drievka v balení 75 g. Výrobok je bez lepku. Vhodný ako sladká pochúťka alebo na osvieženie.
2
Chutovy profil
Sladké drievko (liquirizia)
3
Pouzitie a tipy
- Vhodný ako sladká pochúťka kedykoľvek počas dňa
- Ideálne na osvieženie po jedle
- Možno ponúknuť pri káve alebo čaji
- Praktické balenie na cesty
4
Zlozenie
Glukózový sirup, cukor, modifikovaný škrob, extrakt zo sladkého drievka (1 %), kyselina: kyselina citrónová, rastlinný olej (kokosový olej), glazrovací činidlo: karnaubský vosk, príchuť, farbivo: E150c, E153.
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1431 kJ / 337 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 84 g |
| z toho cukry | 55 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0,03 g |
6
Skladovanie
Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.
7
.png)