SKIPPER Džús jablko-hruška-banán bezcukru
Ovocný džús bez pridaného cukru · 3x200 ml
Skipper prináša osviežujúci ovocný džús v praktických porciách, ktorý spája harmonickú chuť jablka, hrušky a banánu. Vyrobený bez pridaného cukru, obsahuje len prirodzene sa vyskytujúce cukry z ovocia. Tri praktické tetra-brick kartóny po 200 ml sú ideálne na cesty, do školy či práce.
Chutovy profil
Príjemne vyvážená chuť - jablko dodáva osviežujúcu kyslosť, hruška jemnú sladkosť a banán zamatovú plnosť. Sviežia vôňa čerstvých jabĺk doplnená o jemnú, krémovú nótu banánu a šťavnatej hrušky.
Pouzitie a tipy
- Perfektný spoločník na ranné raňajky, kde doplní müsli alebo cereálie
- Rýchle osvieženie počas dňa
- Vychladený z chladničky je najlepší
- Praktické balenia sú vhodné ako desiata do školy
Zlozenie
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 188 kJ / 44 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 10 g |
| z toho cukry | 9,8 g |
| Bielkoviny | 0,3 g |
| Soľ | 0,01 g |
| Vitamín C | 12 mg (15% RHP) |
Skladovanie
Vychladený z chladničky je najprijateľnejší. Pri izbovej teplote si zachováva svoju chuťovú kvalitu. Malé balenia sú hygienické a zaručujú vždy čerstvú porciu bez nutnosti skladovania otvoreného džúsu v chladničke.
.png)