🇮🇹 Taliansko
Olio diArachide 1L
Arašidový olej · 1 L
Arašidový olej v praktickej jednolitrovej PET fľaši je univerzálny rastlinný olej získavaný lisovaním arašidov. Vyznačuje sa neutrálnou chuťou a vysokou teplotou dymového bodu, vďaka čomu je ideálny pre najrôznejšie kulinárske techniky.
2
Chutovy profil
Neutrálna chuť, jemná, takmer neznateľná vôňa, svetlá farba
3
Pouzitie a tipy
- Ideálny pre fritovanie zemiakov, mäsa, zeleniny a rýb
- Vhodný na prípravu tempury a ázijských špecialít
- Vynikajúci na pečenie, restovanie a prípravu majonéz či dressingov
- Perfektný na prípravu dezertov a sladkých pokrmov
- Tradičný na prípravu fritúry di pesce, kotoliet alla milanese a panelle
4
Zlozenie
Rafinovaný arašidový olej 100%
⚠️ Obsahuje:**Arašidy** a výrobky z arašidov
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 3700 kJ / 900 kcal |
| Tuky | 100 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 17 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
6
Skladovanie
7
.png)