🇮🇹 Španielsko
Biscotti RipienoCioccolato
Sušienky s čokoládovou náplňou · 225 g
Biscotti Ripieno Cioccolato od značky Gullón sú výnimočné sušienky s bohatou čokoládovou náplňou. Vyznačujú sa krehkou textúrou a intenzívnou čokoládovou chuťou. Produkt je bez pridaného cukru, vďaka čomu predstavuje vhodnejšiu alternatívu pre tých, ktorí si strážia príjem cukrov.
2
Chutovy profil
Krehké cesto s krémovou čokoládovou náplňou, dlhotrvajúca chuť kvalitnej čokolády, intenzívna čokoládová vôňa
3
Pouzitie a tipy
- Ideálny spoločník k rannej káve alebo popoludňajšiemu čaju
- Rozdrvenú sušienku použite ako základ cheesecaku
- Navrstviť s mascarpone krémom
- Vhodná ako desiata pre deti do školy
4
Zlozenie
Sladidlá (maltitol, izomalt), pšeničná múka, rastlinný tuk (palmový olej), odtučnené kakao v prášku (6%), pšeničný škrob, sójová múka, kypriace látky (uhličitan sodný, uhličitan amónny), emulgátory (sójový lecitín, E476), soľ, arómy
⚠️ Obsahuje:**Pšeničná múka (lepok)**, **sójové produkty** Moze obsahovat stopy: Stopy mlieka, vajec a orechov
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1975 kJ / 472 kcal |
| Tuky | 22 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 11 g |
| Sacharidy | 66 g |
| z toho cukry | 1,5 g |
| Vláknina | 3,5 g |
| Bielkoviny | 5,5 g |
| Soľ | 0,58 g |
6
Skladovanie
Praktické balenie zaručuje, že sušienky zostanú čerstvé a krehké až do posledného kúska
7
.png)