🇮🇹 Italiane specialita
SUZI WAN - Sladko-kysláomáčka 350g
Ázijská omáčka · 350g
Autentická ázijská špecialita s dokonalou rovnováhou sladkej a kyslej chuti. Univerzálna omáčka s hustejšou konzistenciou ideálna na prípravu tradičných ázijských jedál aj ako originálny dip.
2
Chutovy profil
Príjemná vôňa a harmónia chutí, kde sa sladkosť dokonale prelína s jemnou kyslou notou a ľahkou pikantnosťou.
3
Pouzitie a tipy
- Glazúra na kuracie kúsky, bravčové mäso alebo krevety pri príprave sladko-kyslého mäsa v orientálnom štýle
- Dipová omáčka k jarným závitkom, fritovaným krevetám či zelenine tempura
- Základ pre stir-fry jedlá s ryžou alebo ázijskými rezancami
- Marináda na grilované mäso
4
Zlozenie
Voda, cukor, paradajkový pretlak, ocot, modifikovaný kukuričný škrob, ananás, soľ, konzervant: E202, regulátor kyslosti: E330, korenie, farbivo: E150a
⚠️ Moze obsahovat stopy: Sója
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 544 kJ / 128 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 30 g |
| z toho cukry | 28 g |
| Bielkoviny | 0,6 g |
| Soľ | 1,8 g |
6
Skladovanie
7
.png)