🇮🇹 Taliansko
Strudel Basso s nzkym glykemickmindexom
Taliansky dezert s nzkym glykemickm indexom · 200 g
Inovatvny taliansky dezert, ktor spja tradin chu klasickho trda s modernm prstupom k zdravej vive. Pecilne navrhnut pre tch, ktor hadaj sladk poteenie bez vraznho vplyvu na hladinu cukru v krvi. Vyrba sa s pouitm kvalitnch surovn a pecilnej receptry s nzkym glykemickm indexom.
2
Chutovy profil
Jemn chu a vlna konzistencia. Vyven sladkos vytvraj harmonick zitok, ktor neprea chuov pohriky.
3
Pouzitie a tipy
- Idelny na raajky pri lke aromatickej kvy alebo cappuccina
- Vhodny ako elegantn desiatu pri popoludajom aji
- Mete ho jemne zohria v rre, m sa jeho va ete viac zvrazn
- Skvel s erstvm ovocm, trochou ahaky alebo poprenm prkovho cukru
- Vborne sa hod na slvnostn prleitosti
4
Zlozenie
Penin mka, Sladidl (fruktza, malitol), Rastlinn tuky,Vajcia, Jablkov npl, Voda, krob, Emulgtory, Korenie (korica), So, Army, Konzervan ltky
⚠️ Obsahuje:**Lepok (penica), vajcia** Moze obsahovat stopy: Mlieko, orechov
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1180 kJ / 282 kcal |
| Tuky | 12 g |
| z toho nasten mastn kyseliny | 5,2 g |
| Sacharidy | 35 g |
| z toho cukry | 8,5 g |
| Vlknina | 2,8 g |
| Bielkoviny | 4,2 g |
| So | 0,35 g |
6
Skladovanie
7
.png)