🇮🇹 Taliansko
MASCAO ORGANICA - Hork okolda 70% z kakaovchbbov BIO 80g
Talianská remeseln hork okolda · 80 g
Prvotriedna talianská remeseln okolda vyrobená z certifikovaných organických kakaových bbov s obsahom kakaa 70 %. Okolda predstavuje vsledok starostlivého vberu najkvalitnejších surovín a tradičného spracovania, ktorý zachováva autentickú chu a arómu kakaa.
2
Chutovy profil
Intenzívna hork okolda s bohatou, plnou chuou s jemnými horkými tnmi a dlhotrvajcou kakaovou armou, ktorá sa postupne rozvja na podnebe. Pri rozlman tabuky sa uvon ndhern vňa praených kakaových bbov s jemnými ovocnými podtnmi.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálna na vychutnávanie po jedle ku kvalitnej espressu alebo červenému vnu
- Vborne sa hod na prpravu horcej okoldy
- Vhodná do dezertov a na varenie, kde dodá pokrmom hlbok okoldovú chu
4
Zlozenie
Kakaová hmota* (70 %), Trťaninový cukor*, Kakaové maslo*. *z ekologického poľnohospodrstva
⚠️ Obsahuje:Mk obsahovať stopy mlieka, oriekov a sje Moze obsahovat stopy: Mliek, orieky, sja
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2385 kJ / 575 kcal |
| Tuky | 44 g |
| z toho nasytené mastné kyseliny | 27 g |
| Sacharidy | 28 g |
| z toho cukry | 24 g |
| Bielkoviny | 9,5 g |
| So | 0,01 g |
6
Skladovanie
7
.png)