🇮🇹 Švajčiarsko
Lindt Excellence PistáciováČokoláda
Prémiová horká čokoláda s pistáciami · 100 g
Prémiová horká čokoláda s jemnými kúskami pražených pistácií, ktorá predstavuje dokonalé spojenie švajčiarskej čokoládovej tradície a stredomorskej gastronomickej kultúry. 47% kakaová čokoláda vzniká z najkvalitnejších ingrediencií a precízneho remeselného spracovania.
2
Chutovy profil
Jemná horkosť čokolády v kombinácii s výraznou chuťou pistácií vytvára harmonický a sofistikovaný zážitok. Na jazyku sa najprv rozplýva krémová horkosť kvalitnej čokolády, ktorú vzápätí dotvára charakteristická maslová chuť pistácií s ich typickou jemnou sladkosťou a orechovou plnosťou.
3
Pouzitie a tipy
- Vychutnajte si ju po večeri ku šálke espressa alebo cappuccina
- Roztavte ju do ganache na prípravu dezertov
- Nastrúhajte na tiramisù s pistáciami alebo ju použite na dekoráciu domácich koláčov a tortičiek
- Vynikajúco ladí s pohárikom sladkého desertného vína, amaretta alebo kvalitného grappa
4
Zlozenie
Cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, pistácie pražené 6%, mliečny tuk, emulgátor (sójový lecitín), prírodná vanilková aróma
⚠️ Obsahuje:Mlieko, sója Moze obsahovat stopy: Oriešky, iné orechy
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2365 kJ / 569 kcal |
| Tuky | 40 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 23 g |
| Sacharidy | 42 g |
| z toho cukry | 39 g |
| Bielkoviny | 7,5 g |
| Soľ | 0,08 g |
6
Skladovanie
7
.png)