🇮🇹 Taliansko (Emilia-Romagna, Modena)
Aceto Balsamico di Modena I.G.P. -Terra dei Due Fiumi
Autentický taliansky balzamikový ocot s chráneným označením pôvodu · 250 ml
Autentický taliansky balzamikový ocot chránený označením pôvodu, vyrábený tradičným spôsobom v srdci regiónu Emilia-Romagna. Vyznauje sa dokonalou rovnováhou medzi sladkosťou a kyslosťou, ktorá je výsledkom starostlivého zrenia v drevených sudoch.
2
Chutovy profil
Jemne sladkastá vôňa s drevenými tónmi a komplexnou chuťou, kde sa stretáva príjemná kyslosť s prirodzenou sladkosťou hrozna.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne na dochutenie čerstvých salátov v kombinácii s extra panenským olivovým olejom
- Vynikajúci na mäkkých syroch ako mozzarella a burrata
- Vhodný na pečenú zeleninu, grilované mäso a carpaccio
- Netradične na čerstvé jahody a vanilkovú zmrzlinu pre prekvapujúcu chuťovú harmóniu
4
Zlozenie
Varenú hrozno, vínny ocot, farbivo: karamel (E150d)
⚠️ Obsahuje:Obsahuje sírany
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 330 kJ / 78 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 18 g |
| z toho cukry | 18 g |
| Bielkoviny | 0,5 g |
| Soľ | 0,03 g |
6
Skladovanie
7
.png)