🇮🇹 Himaláje
TIMBO SALE ROSAHIMALAYANO
Hrubá himalájska ružová soľ
Prírodná kamenná soľ pochádzajúca z pradávnych morských usadenín v pohorí Himaláje. Jej charakteristická ružová farba pochádza z prirodzeného obsahu minerálov a stopových prvkov, najmä železa. Hrubá zrnitosť je ideálna na mlynčeky a umožňuje čerstvé pomletie priamo pri príprave jedál.
2
Chutovy profil
Jemná, menej slaná chuť s minerálnymi tónmi
3
Pouzitie a tipy
- Vynikne pri dochucovaní grilovaného mäsa, pečených zemiakov a čerstvých šalátov
- Ideálna na prípravu soľných kôr pre pečenie ryby alebo hovädzie mäso
- Naplňte ňou váš mlynček na soľ a vychutnajte si intenzívnu vôňu a chuť čerstvo pomletých kryštálov priamo pri stole
4
Zlozenie
Hrubá himalájska ružová soľ
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 0 kJ / 0 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 98 g |
6
Skladovanie
7
.png)