TONNO AL NATURALE
(Prírodný tuniak)
Zloženie:
Tuniak, voda, soľ, výťažok.
Typ rybolovu:
Ryby lovené udicou v oblastiach FAO 34, 41, 47.
Pokyny na skladovanie:
Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 24 hodín.
Kľúčové tagy: Tuniak na prírodno Zero, zdravé morské plody, kvalitný tuniak, gurmánska pochúťka, jemná konzistencia, výnimočné ingrediencie, zdravé recepty, exkluzívne dochutenie, jemne sladkokyslá chuť, intenzívna chuť, lahodná aróma, tradičné recepty, chutný tuniak, výnimočné dochutenie, rybia aróma, jemne pikantná chuť, zdravé dochutenie, talianske morské plody, kvalitné suroviny, bez oleja
| Zložka | Množstvo na 100g |
|---|---|
| Energia | 420 kJ / 99 kcal |
| Tuky | 0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| - z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 24 g |
| Soľ | 1,5 g |
Kľúčové tagy: Tuniak na prírodno Zero, zdravé morské plody, kvalitný tuniak, gurmánska pochúťka, jemná konzistencia, výnimočné ingrediencie, zdravé recepty, exkluzívne dochutenie, jemne sladkokyslá chuť, intenzívna chuť, lahodná aróma, tradičné recepty, chutný tuniak, výnimočné dochutenie, rybia aróma, jemne pikantná chuť, zdravé dochutenie, talianske morské plody, kvalitné suroviny, bez oleja
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tuniak, ryby a konzervované mäso |
|---|---|
| EAN: | 8005850225100 |
| Veľkosť balenia:: | 195g |
.png)