🇮🇹 Veľká Británia
TWININGS ČAJ CITRÓN, ZÁZVOR A MANUKAMED
Prémiový ovocno-bylinný čaj · 20x1,5g
Prémiový ovocno-bylinný čaj od legendárnej britskej značky s viac ako 300-ročnou tradíciou. Harmonická kombinácia osviežujúcej chute citróna s hrejivou pikantnosťou zázvoru a jemnou sladkosťou manuka medu z Nového Zélandu. Balený v 20 pyramídových vrecúškach.
2
Chutovy profil
Osviežujúca chuť citróna s hrejivou pikantnosťou zázvoru, ktorá šteklí na jazyku, a jemnou sladkosťou manuka medu vytvárajúcou harmonický celok. Vôňa sviežosti citróna sa prelína s korenistým zázvorom a medovým tónom.
3
Pouzitie a tipy
- Preliať vrecúško vriacou vodou a nechať lúhovať 3-4 minúty
- Ideálny na ranné prebudenie, keď potrebujete naštartovať deň s energiou
- Skvele poslúži popoludní či večer, keď túžite po chvíli relaxu
- Vychutnajte si ho samotný, alebo ku nemu podávajte jemné sušienky či kúsok citrónového koláča
- Vhodný na prírodnu podporu imunity a pohody počas prechladnutia
4
Zlozenie
Zázvor (46%), Prírodná citrónová aróma s inými prírodnými arómami (25%), Citrónová tráva (20%), Manuka med (3%), Kyselina citrónová
⚠️ Moze obsahovat stopy: Stopy mlieka
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 5 kJ / 1 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0,2 g |
| z toho cukry | 0,2 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
6
Skladovanie
7
.png)