🇮🇹 Svedsko
WASA Chrumkav celozrnnpltky 270g
Svedska chlebovinarska specialita · 270 g
Wasa chrumkav celozrnn pltky s vdska chlebovinarska pecialita s viac ako storonou tradciou, vyroben z kvalitnej celozrnnej ranej mky. Tenk, ahk a vnimone chrumkav pltky predstavuj zdrav alternatvu k benmu peivu a s obben v celej Eurpe pre svoju vivov hodnotu a dlh trvanlivos.
2
Chutovy profil
Typick ran chu s jemne oriekovmi tnmi a prjemne chrumkav textura, ktor dokonale dopa akkovek slan aj sladk ntier.
3
Pouzitie a tipy
- Skste ich s erstvm cottage syrom, pltkami avokda a cherry paradajkami
- S kvalitnm lososom a trochou citrnovej avy
- Ako ahk veera s hummusom a grilovanou zeleninou
- S tvarohovm krmom a erstvmi bylinkami
- Potlajte mandovm maslom a dozdobte bannovmi kolieskami a medom
4
Zlozenie
Celozrnn ran mka (90%), So, Kvasnice
⚠️ Obsahuje:Lepok (ra) Moze obsahovat stopy: Stopy sezamu a mlieka
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1380 kJ / 327 kcal |
| Tuky | 1,5 g |
| z toho nasten mastn kyseliny | 0,3 g |
| Sacharidy | 52 g |
| z toho cukry | 2,0 g |
| Vlknina | 14 g |
| Bielkoviny | 12 g |
| So | 0,90 g |
6
Skladovanie
7
.png)