🇮🇹 Taliansko
Skipper Zuegg ČučoriedkovýNápoj
Osviežujúci ovocný nápoj z čučoriedok · 125 ml x 6 kusov
Skipper Zuegg je osviežujúci ovocný nápoj z čučoriedok od tradičnej talianskej rodinnej firmy Zuegg, ktorá sa už od roku 1860 venuje spracovaniu ovocia v srdci južného Tirolska. Praktický nápoj v sklenej fľaštičke s objemom 125 ml je ideálny na cesty, do školy či ako rýchle občerstvenie. Balenie obsahuje 6 praktických fľaštičiek.
2
Chutovy profil
Harmonicky vyvážená – prirodzene sladká s jemne nakyslou notou typickou pre čučoriedky, bez zbytočnej umelosti či presladenosti. Jemná, príjemne sladká vôňa lesného ovocia.
3
Pouzitie a tipy
- Vychutnajte si ho dobre vychladený priamo z fľaše
- Použite ho ako základ pre ovocné koktaily a smoothies
- Ideálny spoločník na cesty, do práce a na výlety
- Praktická veľkosť zaručuje plnú čerstvosť pri konzumácii
4
Zlozenie
Voda, čučoriedková šťava z koncentrátu, cukor, glukózovo-fruktózový sirup, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), prírodné arómy, antioxidant: kyselina askorbová (vitamín C)
⚠️ Obsahuje:Produkt neobsahuje alergény
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 180 kJ / 42 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 10 g |
| z toho cukry | 10 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0,01 g |
6
Skladovanie
7
.png)