🇮🇹 Taliansko (Benátsko)
BibanesiIntegrale
Chrumkavé celozrnné pečivá · 250 g
Bibanesi Integrale sú chrumkavé celozrnné pečivá z talianskej tradície, ktoré sa vyznačujú svojou ľahkosťou a výraznou chuťou plnozrnnej múky. Produkt pochádza z regiónu Benátsko, kde sa vyrába podľa tradičného receptu s použitím kvalitných talianskych surovín. Celozrnná verzia klasických Bibanesi ponúka bohatšiu chuť a vyšší obsah vlákniny.
2
Chutovy profil
Príjemná chrumkavosť a jemná orechovová chuť celozrnnej múky, ktorá dokonale ladí s výrazným olivovým olejom. Neutrálna, pritom plná chuť.
3
Pouzitie a tipy
- Výborné namočené v cappuccine pri rannej káve
- Skvelé k talianskym salamiam, parmezánu a zrelým syrom
- Vyskúšajte s ricottou a medom
- Ideálne pri aperitíve s bielym vínom a olivami
- Ako príloha k vínu a syrom
- Len tak na ohryzovanie počas dňa
4
Zlozenie
Celozrnná pšeničná múka (50%), pšeničná múka typu 0, extra panenský olivový olej (8%), kvasnice, soľ, slad, cukor
⚠️ Obsahuje:Obsahuje **lepok** (**pšenica**) Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy sezamu, sóje a mlieka
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1680 kJ / 398 kcal |
| Tuky | 8,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,3 g |
| Sacharidy | 65 g |
| z toho cukry | 2,8 g |
| Vláknina | 7,5 g |
| Bielkoviny | 12 g |
| Soľ | 1,8 g |
6
Skladovanie
7
.png)