Mini Crackers Farro E Semi DiLino Vitavigor
Mini krekry s pšenicou špalda a ľanovými semienkami
Mini krekry Vitavigor s pšenicou špalda a ľanovými semienkami predstavujú zdravú a chutnú alternatívu k tradičným slaným pochutinám. Vyrábajú sa v Taliansku s dôrazom na výber kvalitných surovín a starostlivé spracovanie podľa osvedčených receptúr. Špalda dodáva krekrom jemnú orieškovú chuť a výraznú výživovú hodnotu, zatiaľ čo ľanové semienka prinášajú príjemnú chrumkavosť a bohatstvo omega-3 mastných kyselín.
Chutovy profil
Jemná oriešková vôňa špaldy s delikátnou chrumkavosťou, prirodzená chuť s jemným nádychom ľanových semienok, ktoré dodávajú zaujímavú textúru a bohatú výživovú hodnotu.
Pouzitie a tipy
- Ako samostatná zdravá desiata do práce či na cesty
- Elegantná základňa pre rôzne pomazánky - s ricottou a medom, kozím syrom a figovou marmeládou, či s hummusom a čerstvou zeleninou
- Na večierkoch s výberom talianskych syrov a šuniek
- Ako ľahká večerná pochutina pri pohári vína
- Praktické aj pre deti do školy
Zlozenie
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1838 kJ / 437 kcal |
| Tuky | 14 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,5 g |
| Sacharidy | 62 g |
| z toho cukry | 2,5 g |
| Vláknina | 6,5 g |
| Bielkoviny | 13 g |
| Soľ | 1,8 g |
.png)