🇮🇹 Švajčiarsko
OvomaltineChocovo - Čokoládové vajíčka 3x60g
Čokoládové vajíčka s krémovou náplňou · 3x60g (180g)
Lahodné čokoládové vajíčka plnené krémovou náplňou s charakteristickou chuťou Ovomaltine, ktorá spája sladový extrakt s jemnou čokoládou. Švajčiarsky produkt s viac ako storočnou tradíciou predstavuje dokonalú kombináciu chrupavej čokoládovej škrupinky a jemnej krémovej náplne obohatenej o sladové vločky.
2
Chutovy profil
Jemná mliečna čokoláda s charakteristickou sladovo-kakaovou náplňou. Pri prvom súste pocítite príjemnú krehkosť čokoládovej škrupinky, po ktorej nasleduje krémová náplň s jemnými kúskami sladových vločiek, ktoré dodávajú zaujímavú textúru a nezameniteľnú chuť.
3
Pouzitie a tipy
- Rýchla energetická desiata do školy alebo práce
- Sladká odmena ku káve či čaju
- Milé prekvapenie pre deti v desiatovom boxe
4
Zlozenie
Cukor, rastlinné tuky (palma, kokos), srvátka v prášku, odtučnené mlieko v prášku, kakaový prášok, sladový extrakt z jačmeňa (4%), kakaová hmota, emulgátor (sójový lecitín), minerálne látky (fosforečnan vápenatý, uhličitan horečnatý, železo), soľ, vitamíny (C, E, tiamín, riboflavín, niacín, B6, kyselina listová, B12, biotín, kyselina pantoténová), prírodná vanilková aróma
⚠️ Obsahuje:**Mlieko**, **sója**, **jačmeň** (lepok) Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy orieškov
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2285 kJ / 547 kcal |
| Tuky | 33 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 22 g |
| Sacharidy | 54 g |
| z toho cukry | 52 g |
| Bielkoviny | 6,5 g |
| Soľ | 0,38 g |
6
Skladovanie
7
.png)