🇮🇹 Taliansko
Dado Vegetale SenzaGlutine
Prémiová zeleninová bujónová kocka
Prémiová zeleninová bujónová kocka bez gluténu z talianskej značky Bauer s viac ako storočnou tradíciou. Vyrobená z pečlivého výberu čerstvej zeleniny a prírodných surovín bez glutamátu sodného a umelých farbív. Ideálna pre vegetariánov, vegánov a všetkých, ktorí hľadajú kvalitný základ pre prípravu pokrmov.
2
Chutovy profil
Autentická chuť a plná aróma so jemnou zeleninovou chuťou a vôňou čerstvej zeleniny, mrkvy, zeleru a byliniek
3
Pouzitie a tipy
- Rozpustiť jednu kocku v pol litri vriacej vody na prípravu aromatického vývaru
- Použiť ako základ pre polievky, omáčky, rizotá či dusená zelenina
- Vhodné na prípravu minestrone, zeleninových krémových polievok, dochucovanie cestovín, varenie strukovín
- Ideálna ako základ pre vegetariánske rizoto
4
Zlozenie
Soľ, kukuričný škrob, palmový tuk, zeleninový extrakt (cibuľa, petržlen, cesnak), zelenina 7 % (mrkva,zeler, paradajky, cibuľa), cukor, korenie, bylinky, prírodné arómy
⚠️ Obsahuje:Zeler Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy mlieka, vajec a horčice
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 803 kJ / 191 kcal |
| Tuky | 7,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 3,8 g |
| Sacharidy | 23 g |
| z toho cukry | 5,2 g |
| Bielkoviny | 3,5 g |
| Soľ | 48 g |
6
Skladovanie
7
.png)