🇮🇹 Himaláje
CANNAMSALE - Himalájska ružovásoľ 60g
Prírodná himalájska soľ · 60 g
Prémiová prírodná soľ pochádzajúca z pradávnych soľných baní v pohorí Himaláje. Jej charakteristická ružová farba pochádza z vysokého obsahu minerálov a stopových prvkov. Ručne ťažená a spracovávaná tradičnými metódami, čím si zachováva svoju čistotu a jedinečné vlastnosti.
2
Chutovy profil
Jemná, vyvážená chuť bez horkatej príchute. Jemná minerálna chuť s mierne sladkastými tónmi.
3
Pouzitie a tipy
- Dochucovanie mäsových pokrmov, grilovaných zelenín, čerstvých šalátov a domácich cestovín
- Výborná na rybí, morské plody a biele mäsové špecializácie
- Použitie pri príprave cesta a pečiva
- Finálne posypanie hotových jedál pre gourmet zážitok
- Rýchlo sa rozpúšťa a rovnomerne sa rozdelí po celom jedle
4
Zlozenie
Himalájska ružová soľ 100%
⚠️ Obsahuje:Neobsahuje alergény
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 0 kJ / 0 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 98 g |
6
Skladovanie
7
.png)