🇮🇹 Taliansko
Ristora Nocciolino - Kapsule kompatibilné s Lavazza a ModoMio (10 ks)
Kávové kapsule s lieskovoorieškovou chuťou · 10 ks
Ristora Nocciolino predstavuje dokonalé spojenie talianskej kávy s jemnou lieskovoorieškovou chuťou v podobe praktických kapsúl kompatibilných so systémom Lavazza A Modo Mio. Balenie obsahuje 10 hliníkových kapsúl, ktoré zachovávajú čerstvosť a plnú arómu až do momentu prípravy.
2
Chutovy profil
Jemná horkosť kávy sa spája so sladkou, krémovou chuťou lieskovoorieškového orecha, výsledkom je zamatový nápoj s hustou penou. Omamná vôňa pražených lieskovoorieškových orechov sa prelína s jemnou kávovou arómou.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne si ho vychutnáte ráno pri raňajkách s croissantom
- Popoludní ako sladkú odmenu po obede
- Večer ako dezertný nápoj, ktorý vás príjemne ukľudní
- Stačí vložiť kapsulu do vášho kávovaru Lavazza A Modo Mio a stlačiť tlačidlo
4
Zlozenie
Sušené glukózové sérum, rastlinný tuk, instantná káva (8%), lieskovoorieškový prášok (4%), emulgátory, stabilizátory,mliečne bielkoviny, soľ, arómy
⚠️ Obsahuje:Mlieko, lieskovoorieškové orechy Moze obsahovat stopy: Iné orechy, sója
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2156 kJ / 515 kcal |
| Tuky | 28 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 26 g |
| Sacharidy | 60 g |
| z toho cukry | 52 g |
| Bielkoviny | 4,5 g |
| Soľ | 0,50 g |
6
Skladovanie
7
.png)