🇮🇹 Taliansko
Lazzaroni FrolliniIntegrali
Talianské celozrnné maslové sušienky · 375 g
Lazzaroni Frollini Integrali sú talianské celozrnné sušienky s tradíciou siahajúcou až do roku 1888. Tieto jemné maslové sušienky sa vyrábajú z celozrnnej múky, ktorá im dodáva charakteristickú chuť a výživovú hodnotu. Receptúra zachováva pôvodnú taliansku tradíciu pečenia, pričom spája klasickú chuť s moderným dôrazom na zdravšie ingrediencie.
2
Chutovy profil
Jemne sladké, krehké s maslovou vôňou a nádychom celozrnnej múky, evokujúce atmosféru tradičnej talianskej pekárne
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne k šálke cappuccina alebo espressa
- Vhodné k čaju, kde sa ich maslová chuť prekrásne rozvinie
- Môžete ich namáčať do teplého mlieka
- Vychutnajte si ich suché, kedy sa naplno prejaví ich krehká textura
- Skvelý základ pre domáce cheesecake korpusy
- Podrviť a posypať yogurt s ovocím
4
Zlozenie
Celozrnná pšeničná múka 51%, cukor, slnečnicový olej, čerstvé vajcia, glukózový sirup, maslo, soľ, kypriace látky (uhličitan amónny, hydrogenuhličitan sodný), prírodná aróma
⚠️ Obsahuje:**lepok (pšenica)**, **vajcia**, **mlieko** Moze obsahovat stopy: Orechy, sója
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1876 kJ / 447 kcal |
| Tuky | 16 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,5 g |
| Sacharidy | 65 g |
| z toho cukry | 22 g |
| Vláknina | 5,2 g |
| Bielkoviny | 8,5 g |
| Soľ | 0,58 g |
6
Skladovanie
7
.png)