🇮🇹 Taliansko
Cibattine NutriFree
Mrazené bezlepkové pečivo v talianskom štýle · 200 g
Nutri Free Cibattine sú mrazené bezlepkové chlebíky v talianskom štýle, balenie 200 g. Produkt je vhodný pre ľudí s celiakiou a intoleranciou lepku. Ideálne na dopekanie doma pre čerstvú a chrumkavú chuť.
2
Chutovy profil
Chrumkavé, s tradičným talianským charakterom
3
Pouzitie a tipy
- Pred konzumáciou dopečte v rúre podľa pokynov na obale
- Vhodné ako príloha k polievkam a hlavným jedlám
- Ideálne na prípravu sendvičov a bruschett
- Možno podávať s olivovým olejom a bylinkami
- Skladovať v mrazničke až do prípravy
4
Zlozenie
Voda, kukuričný škrob, ryžová múka, rastlinné oleje (slnečnicový), proteíny rastlinného pôvodu, kukuričná múka,sójová múka, ryžový sirup, prípravok na pečivo, soľ, zahusťovadlá (hydroxypropylmetylcelulóza, guma guar), maltodextríny, prírodné arómy.
⚠️ Obsahuje:Sója Moze obsahovat stopy: Mlieko, vajcia
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1038 kJ / 246 kcal |
| Tuky | 5,6 g |
| z toho nasýtené | 0,6 g |
| Sacharidy | 43 g |
| z toho cukry | 1,5 g |
| Vláknina | 3,3 g |
| Bielkoviny | 3,8 g |
| Soľ | 1,3 g |
6
Skladovanie
Uchovávajte zmrazené pri teplote -18 °C. Po rozmrazení nezmrazujte znova. Spotrebujte do 24 hodín po rozmrazení.
7
.png)