🇮🇹 Taliansko
DESIDERIMANDORLA
Mandľové pečivo · 280 g
Tradičné talianske mandľové pečivo, ktoré spája jemnú krehkosť a intenzívnu chuť prvotriednych mandlí. Pripravované podľa osvedčeného receptu s autentickou chutou a vôňou pražených mandlí. Ideálne k rannej káve alebo popoludňajšiemu čaju.
2
Chutovy profil
Bohatá mandľová chuť s jemnou, rozplývavou konzistenciou. Nie príliš sladké, s omamnou vôňou pražených mandlí.
3
Pouzitie a tipy
- Ponorte sušienky do cappuccina a sledujte, ako sa jemne rozmáknu
- Podávajte k popoludňajšiemu espressu ako chvílu oddychu
- Servírujte s mascarpone a čerstvým ovocím ako elegantnú bodku za večerou
4
Zlozenie
Pšeničná múka,Mandľe(20%), Cukor, Rastlinný olej (slnečnicový),Vajcia, Glukózový sirup, Kypriace látky (difosforečnan disodný, hydrogenuhličitan sodný), Soľ, Prírodná aróma,Mliekov prášku
⚠️ Obsahuje:lepok (pšenica), mandľe, vajcia, mlieko Moze obsahovat stopy: Iné orechy
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1980 kJ / 473 kcal |
| Tuky | 22 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,5 g |
| Sacharidy | 60 g |
| z toho cukry | 28 g |
| Bielkoviny | 8,5 g |
| Soľ | 0,45 g |
6
Skladovanie
7
.png)