🇮🇹 Italiane specialita
Čierne korenie ExtraSilné 40G
Prémiové korenie s intenzívnou chuťou · 40 g
Čierne korenie Extra Silné je prémiové korenie s intenzívnou chuťou a výraznou pikantnosťou, ktoré pochádza z najkvalitnejších plantáží. Vyznačuje sa silnejším aromatickým profilom a väčším obsahom piperínu, čo mu dodáva charakteristickú ostrosť a hĺbku chuti.
2
Chutovy profil
Intenzívna chuť s výraznou pikantnosťou, robustná chuť s hĺbkou, charakteristická ostrosť
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne pre milovníkov výrazných a intenzívnych chutí
- Perfektne dochutí tmavé mäsá, divinu, steaky a grilované pokrmy
- Výborne sa uplatní v marinádach, omáčkach, gulášoch a dlho dusených jedlách
- Odporúčame mlieť korenie čerstvo priamo pred použitím
- Skvelé do korenitých talianskych salám, sýrov typu pecorino, či do klasickej pasta cacio e pepe
4
Zlozenie
Čierne korenie celé
⚠️ Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy obilnín obsahujúcich lepok, sezamu, horčice a celeru
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1120 kJ / 268 kcal |
| Tuky | 3,3 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,4 g |
| Sacharidy | 64 g |
| z toho cukry | 0,6 g |
| Vláknina | 26 g |
| Bielkoviny | 10 g |
| Soľ | 0,02 g |
6
Skladovanie
Balené v ochrannej atmosfére, ktorá zaručuje dlhodobé uchovanie arómy a čerstvosti korenia
7
.png)