🇮🇹 Taliansko
Origano EssiccatoEDA
Sušené oregano · 15 g
Sušené oregano EDA je aromatická bylinka pochádzajúca z najlepších talianskych pestovateľských oblastí, kde sa tradične pestuje pre svoju intenzívnu vôňu a chuť. Táto kvalitná stredomorská korenina patrí medzi nenahraditeľné ingrediencie talianskej kuchyne.
2
Chutovy profil
Zemitá, mierne pikantná vôňa s jemne horkastavým, korenistým profilom a nádychom mäty. Dokonale dopĺňa paradajkové omáčky a je dušou talianskej kuchyne.
3
Pouzitie a tipy
- Pridajte do paradajkových omáčok, kde sa aróma pri varení krásne rozvinie
- Posypte na klasickú taliansku pizzu tesne pred dopečením alebo priamo pred podávaním
- Použite do marinád na grilované mäso, pečené zemiaky a grilovanú zeleninu
- Vhodné do dressingov na šaláty, na focacciu a do bylinkového oleja
4
Zlozenie
Sušené oregano
⚠️ Moze obsahovat stopy: Obilniny obsahujúce lepok, zeler, horčica
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1070 kJ / 256 kcal |
| Tuky | 4,3 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,0 g |
| Sacharidy | 49 g |
| z toho cukry | 4,1 g |
| Vláknina | 15 g |
| Bielkoviny | 9,0 g |
| Soľ | 0,06 g |
6
Skladovanie
Balenie 15 g zaručuje dlhodobú sviežosť a intenzitu chuti.
7
.png)