🇮🇹 Taliansko
Grissini Ondulati SenzaGlutine
Chrumkavé talianske bezgluténové tyčinky · 150 g
Schär Grissini Ondulati sú chrumkavé talianske tyčinky bez lepku v balení 150 g. Vyrábané v Taliansku podľa tradičnej receptúry s vlnkovým tvarom. Vhodné pre ľudí s celiakiou a intoleranciou lepku.
2
Chutovy profil
Chrumkavé s tradičnou talianskou receptúrou
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne ako príloha k predjedlám a antipasti
- Vhodné k syrom, šunkám a paštétam
- Skvelé ako chrumkavá príloha k polievkam
- Perfektné na občerstvenie kedykoľvek počas dňa
- Vhodné pre celiatikov a osoby s intoleranciou lepku
4
Zlozenie
Kukuričná múka 44%, kukuričný škrob, slnečnicový olej, ryžová múka 6%,sójová múka, cukor, rastlinné vlákno (psyllium), kvasnice, soľ, zahusťovadlo: hydroxypropylmetylcelulóza, kyselina: vínna kyselina.
⚠️ Obsahuje:Sója Moze obsahovat stopy: Sezam
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1 863 kJ / 443 kcal |
| Tuky | 12 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,2 g |
| Sacharidy | 73 g |
| z toho cukry | 2,9 g |
| Vláknina | 3,5 g |
| Bielkoviny | 3,8 g |
| Soľ | 2,5 g |
6
Skladovanie
Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Po otvorení spotrebujte do niekoľkých dní a balenie dobre uzatvorte, aby grissini zostali chrumkavé.
7
.png)