🇮🇹 Taliansko
Illy EspressoDecaffeinato 250g
Prémiová bezkofeínová káva · 250 g
Prémiová bezkofeínová káva z legendárnej talianskej pražiarne Illy, ktorá spája tradíciu s najmodernejšími technológiami. Starostlivo vybraná zmes arabických zŕn prechádza šetrným procesom odstraňovania kofeínu, ktorý zachováva plnosť chuti a aromatický profil pôvodnej kávy.
2
Chutovy profil
Harmonická symfónia chutí s jemnou sladkosťou, príjemnou plnosťou a dlhotrvajúcou chuťovou stopa bez horkosti. Jemné čokoládové tóny, karamelové tóny a horská čokoláda s dokonalou krémou.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálna na prípravu klasického espressa v pákových kávovaroch
- Skvelé výsledky v moka konvičke či automatických espresso strojoch
- Vhodná popoludní bez vplyvu na spánok
- Dokonalý spoločník k talianskym dezertom ako tiramisu či panna cotta
- Rovnako skvelo dopĺňa čokoládové dobroty
- Umožňuje vychutnať si viacero šálok denne bez obmedzení
4
Zlozenie
100% bezkofeínová káva Arabica. Zmes zŕn z Brazílie, Indie a krajín strednej Ameriky.
⚠️ Moze obsahovat stopy: Produkt môže obsahovať stopy mlieka (kvôli spracovaniu v zariadení, kde sa spracúvajú aj mliečne výrobky)
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 0 kJ / 0 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
| Kofeín | max 0,1% |
6
Skladovanie
7
.png)