KIMBO GUSTO NAPOLI - Mletákáva 3x250g
Autentická neapolská mletá káva · 3x250g
Kimbo Gusto Napoli je autentická neapolská mletá káva, ktorá v sebe nesie viac ako 50 rokov tradície rodinnej pražiarne z Neapolu. Táto zmes arabiky a robusty je starostlivo pražená podľa tradičných receptúr. Káva je mletá na ideálnu hrubosť pre prípravu v moka kanvičke. Vyznačuje sa stredne tmavým pražením, ktoré zaručuje bohatú chuť s nízkym obsahom kofeínu a príjemnou zamatovou krémou.
Chutovy profil
Intenzívna, no jemná aróma s tónmi čokolády a ľahkým orechovým nádychom. Plné, zamatové telo s krásnou hustou penou. Silná, ale nie agresívna, aromatická a príjemne dlhá v dochuti.
Pouzitie a tipy
- Pripravte si ju v moka kanvičke na ideálnu hrubosť
- Vychutnajte si ju ako pravý Talian: v malej šálke, s troškou cukru
- Použite ako základ pre cappuccino či latte
- Ideálna pre ranné rituály a domáce espresso rituály
Zlozenie
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1 kJ / 0 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0,1 g |
| Soľ | 0 g |
Skladovanie
Vákuovo balené porcie, ktoré zachovávajú čerstvosť a arómu kávy až do okamihu otvorenia
.png)