🇮🇹 Švajčiarsko
LINDOR FONDENTE 60% - Horkáčokoláda
Prémiová horká čokoláda so 60% obsahom kakaa
Lindor Fondente je prémiová horká čokoláda so 60% obsahom kakaa od švajčiarskej značky Lindt, svetového lídra v produkcii jemnej čokolády. Táto elegantná guľôčka s charakteristickou červenou fóliou skrýva vo svojom vnútri neodolateľnú roztápajúcu sa náplň z horkej čokolády, ktorá sa rozplýva na jazyku a ponúka intenzívny kakaový zážitok.
2
Chutovy profil
Vyvážená horskosť a jemná sladkosť v dokonalej harmónii. Intenzívna kakaová chuť s jemnými tónmi vanilky. Hedvábne hladká, roztápajúca sa náplň.
3
Pouzitie a tipy
- Vychutnajte si túto guľôčku pri šálke espressa alebo cappuccina ako dokonalé zakončenie talianskeho obeda
- Konzumujte ako luxusný moment oddychu počas dňa
- Vynikajúci darček pre gurmánov, ktorí preferujú menej sladké čokoládové pochúťky
- Odporúčame ju konzumovať pri izbovej teplote, kedy sa náplň najlepšie roztápa
4
Zlozenie
Cukor, rastlinný tuk (kokosový, palmojadro), kakaová hmota, kakaové maslo,mliečny prášok,laktóza, odtučnené mliečny prášok, anhydrid mliečneho tuku, emulgátor (sójový lecitín), jačmenný sladový extrakt, prírodné arómy, vanilka
⚠️ Obsahuje:Mlieko a výrobky z neho, sója, jačmeň (lepok) Moze obsahovat stopy: Oriešky
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2528 kJ / 608 kcal |
| Tuky | 45 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 33 g |
| Sacharidy | 43 g |
| z toho cukry | 42 g |
| Bielkoviny | 4,8 g |
| Soľ | 0,19 g |
6
Skladovanie
7
.png)