🇮🇹 Švajčiarsko
LINDT Mliečna čokoláda spistáciami 90g
Švajčiarska prémiová tabuľková čokoláda · 90 g
Švajčiarska čokoládovňa Lindt & Sprüngli prináša vynikajúcu mliečnu čokoládu obohatenú o jemné pistácie, ktorá spája tradičné majstrovstvo s inovatívnymi chuťami. Táto prémiová tabuľková čokoláda je výsledkom viac ako 175-ročnej skúsenosti švajčiarskych čokoládových majstrov.
2
Chutovy profil
Hodvábna mliečna čokoláda sa jemne rozplýva na jazyku a postupne odhaľuje sladko-orieškovú chuť kvalitných pistácií. Dokonale vyvážená chuť s príjemnou textúrou a hĺbkou.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálna na vychutnanie pri šálke espresa alebo cappuccina
- Dokonalý rafinovaný dezert po večeri
- Elegantný darček pre milovníkov kvalitnej čokolády
- Použitie pri príprave domácich dezertov
- Jednoduché vychutnanie po kúskoch ako každodenné malé potešenie
4
Zlozenie
Cukor, kakaové maslo, plnotučné mliečne prášok, pistácie (8%), kakaová hmota, laktóza, mliečny tuk, emulgátor (sójový lecitín), jačmenný sladový extrakt, prírodná vanilková aróma
⚠️ Obsahuje:**Mlieko** a výrobky z neho, **oriešky (pistácie)**, **sója**, **jačmeň (lepok)** Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy iných orieškov
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2347 kJ / 564 kcal |
| Tuky | 38 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 22 g |
| Sacharidy | 47 g |
| z toho cukry | 46 g |
| Bielkoviny | 7,5 g |
| Soľ | 0,23 g |
6
Skladovanie
7
.png)