🇮🇹 Taliansko
Loacker WafersFondente
Čokoládové oblátky
Prémiové čokoládové oblátky z talianskych Dolomitov, ktoré spájajú tradíciu s najkvalitnejšími surovinami. Päť jemných vrstiev chrumkavých oblátok je prelínaných štyrmi vrstvami krémovej horkej čokoládovej náplne vyrobenej z pravého kakaa. Pečené na čerstvom horskom vzduchu v nadmorskej výške 1000 metrov.
2
Chutovy profil
Intenzívna čokoládová chuť bez zbytočnej sladkosti, vyvážená a elegantná, s bohatou a sametovou textúrou. Jemná krehkosť s rozplývavou textúrou.
3
Pouzitie a tipy
- Dokonalý spoločník k rannej káve alebo popoludňajšiemu cappuccinu
- Skvelý ako ľahký dezert po obede
- Ideálny na stolovanie pri návšteve vďaka elegantnému baleniu
- Vhodný ako sladká odmena kedykoľvek počas dňa
4
Zlozenie
Pšeničná múka, kokosový olej, glukóza, sójová múka, cukor, odtučnené kakaové maslo v prášku 8% v krémovej náplni, kakaová hmota, sušené odtučnené mlieko, sladový extrakt z jačmeňa, emulgátor (sójový lecitín), soľ, kypriaci prášok (uhličitan sodný, difosforečnan disodný), prírodná vanilková aróma, koreniny
⚠️ Obsahuje:**Pšenica (lepok)**, **sója**, **mlieko**, **jačmeň (lepok)** Moze obsahovat stopy: Orechmi
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2235 kJ / 535 kcal |
| Tuky | 30 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 20 g |
| Sacharidy | 60 g |
| z toho cukry | 38 g |
| Vláknina | 2,5 g |
| Bielkoviny | 6,5 g |
| Soľ | 0,38 g |
6
Skladovanie
7
.png)