🇮🇹 Italiane specialita
NESQUIK Kakaový nápoj vprášku
Instantný kakaový nápoj
NESQUIK je legendárny kakaový nápoj v prášku od spoločnosti Nestlé, ktorý si získal srdcia detí i dospelých na celom svete. Tento obľúbený instantný nápoj sa vyrába z kvalitného kakaa a obsahuje dôležité vitamíny a minerály, ktoré prispievajú k vyváženej strave. Jeho jedinečná chuť a jemná textúra zaručujú dokonalé rozpustenie v mlieku, či už studenom alebo teplom.
2
Chutovy profil
Intenzívna čokoládová chuť s jemne sladkým charakterom, ktorá dokonale dopĺňa chuť čerstvého mlieka
3
Pouzitie a tipy
- Pridať 2-3 lyžičky prášku do hrnčeka studeného alebo teplého mlieka a premiešať
- Ideálny na raňajky spolu s cereáliami
- Osviežujúci nápoj počas dňa alebo večerné pohladenie pre deti pred spaním
- Použitie na prípravu domácich kokteilov a milkshakov
- Pridať do jogurtov či využiť pri pečení koláčov a dezertov
4
Zlozenie
Cukor, Kakao v prášku so zníženým obsahom tuku (21,5 %), Emulgátory (sójový lecitín, E471), Soľ, Vitamíny (C, D), Minerály (železo, zinok), Prírodná vanilková aróma, Škorica
⚠️ Obsahuje:Sója Moze obsahovat stopy: Mlieko, Sója
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1605 kJ / 379 kcal (na 100 g), 241 kJ / 57 kcal (na porciu 15 g) |
| Tuky | 3,6 g (na 100 g), 0,5 g (na porciu 15 g) |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,2 g (na 100 g), 0,2 g (na porciu 15 g) |
| Sacharidy | 75,5 g (na 100 g), 11,3 g (na porciu 15 g) |
| z toho cukry | 75,2 g (na 100 g), 11,3 g (na porciu 15 g) |
| Vláknina | 3,5 g (na 100 g), 0,5 g (na porciu 15 g) |
| Bielkoviny | 4,1 g (na 100 g), 0,6 g (na porciu 15 g) |
| Soľ | 0,38 g (na 100 g), 0,06 g (na porciu 15 g) |
6
Skladovanie
7
.png)