🇮🇹 Taliansko (Abruzzo)
Olio Extravergine di OlivaOlivarium
Extra panensk olivov olej · 1 L
Extra panensk olivov olej Olivarium od rodinnej firmy De Santis predstavuje pikov kvalitu z talianskeho reginu Abruzzo. Pochdza z vybranch odrd olv pestovanch v nadmorskej vke. Lisovan za studena tradinmi metdami, zachovva si vetky cenn iviny a antioxidanty.
2
Chutovy profil
Intenzvan zelena farba s harmonickou vou erstnej trvy s jemnmi tnmi paradajky a artyoku. V chuti je vyven s prjemnou pikantnosou a mierne horkastou dochuou, ktor sved o vysokom obsahu polyfenlov a erstvosti oleja.
3
Pouzitie a tipy
- Idealne na dochucovanie hotovch jedl
- Skvel na tepl bruschette kde sa jeho arma plne rozkvitne
- Vhodn na carpaccio a grilovan zeleninu
- Perfektne dopa talianske cestoviny a fazuov polievky
- Pouva sa najm za studena alebo prid na konci varenia
4
Zlozenie
Extra panensk olivov olej 100%
⚠️ Obsahuje:Produkt neobsahuje alergny Moze obsahovat stopy: Me obsahova stopy kstkovch plodov
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 3700 kJ / 900 kcal |
| Tuky | 100 g |
| z toho nasytene mastne kyseliny | 14 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| So | 0 g |
6
Skladovanie
7
.png)