🇮🇹 Taliansko
Pangrande Integrale SenzaGlutine
Celozrnný bezlepkový chlieb · 300 g
Doria Pangrande Integrale je celozrnný bezlepkový chlieb s hmotnosťou 300 g, vyrobený v Taliansku. Chlieb je bohatý na vlákninu a vhodný pre osoby s intoleranciou lepku. Ideálny na prípravu sendvičov, hrianok alebo ako príloha k jedlám.
2
Chutovy profil
3
Pouzitie a tipy
- Vhodný na prípravu sendvičov a chuťoviek
- Ideálny na opekanie hrianok k raňajkám
- Možno servírovať ako prílohu k polievkam a hlavným jedlám
- Vhodný pre bezlepkovú diétu
- Po otvorení skladujte v uzavretom obale pre zachovanie čerstvosti
4
Zlozenie
Voda, kukuričný škrob, ryžová múka, celozrnná ryžová múka 9 %, rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový), bambusová vláknina,sójovámúka, cukor, ryžový sirup, kvasnice, soľ, zahusťovadlo: hydroxypropylmetylcelulóza, psyllium.
⚠️ Obsahuje:Sója Moze obsahovat stopy: Sezam
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1019 kJ / 242 kcal |
| Tuky | 5,2 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,9 g |
| Sacharidy | 42 g |
| z toho cukry | 3,5 g |
| Vláknina | 5,8 g |
| Bielkoviny | 3,8 g |
| Soľ | 1,3 g |
6
Skladovanie
Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Po otvorení uchovávajte v uzavretom obale a spotrebujte do niekoľkých dní.
7
.png)