🇮🇹 Taliansko
PELLINI CAFFÈ VELLUTATO MOKA N.2 -250g
Stredne pražená zmes 100 % Arabica kávy pre moka kanvičku · 250 g
Pellini Caffè Vellutato Moka N.2 je stredne pražená zmes 100 % Arabica kávy, špeciálne vytvorená pre prípravu v moka kanvičke. Táto káva pochádza z renomovanej talianskej pražiarne Pellini, ktorá sa výrobe kvalitnej kávy venuje už od roku 1922. Jemné praženie zdôrazňuje prirodzenú sladkosť a delikátnu kyselosť arabických zŕn, čím vzniká mimoriadne vyvážená a zamatová chuť.
2
Chutovy profil
Zamatovo hladká šálka s jemnou penovitou krémou na povrchu, plná chuti s tónmi karamelu, mliečnej čokolády a jemných kvetinových nôt. Omamná vôňa s jemnými tónmi čokolády a orieškov. Bez horkosti, čistá a vyvážená chuť s príjemnou sladkou dochuťou.
3
Pouzitie a tipy
- Naplnite sitko jemne namletou kávou a postavte moka kanvičku na sporák
- Vychutnajte si ju ráno k croissantu
- Popoludní s kúskom talianskeho biscotti
- Vytvorí zamatovo hladkú šálku s jemnou penovitou krémou na povrchu
4
Zlozenie
100 % zmes Arabica kávy
⚠️ Obsahuje:Produkt neobsahuje alergény Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy kofeínu
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 0 kJ / 0 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
| Kofeín | cca 1,2-1,5 g |
6
Skladovanie
7
.png)