🇮🇹 Rakúsko
PFANNERAMARENA 30% - 1L
Prémiový ovocný sirup z amarena čerešní · 1 L
Pfanner Amarena je prémiový ovocný sirup z rakúskej rodinnej manufaktúry Pfanner, ktorá sa už od roku 1856 špecializuje na výrobu kvalitných nápojov a sirupov. Tento intenzívny sirup s 30 % obsahom ovocnej zložky zachytáva autentickú chuť talianskych amarena čerešní, ktoré sú známe svojou sýto tmavočervenou farbou a charakteristickou sladko-kyslou chuťou.
2
Chutovy profil
Dokonale vyvážená chuť s cítením sladkosti zrelých čerešní, ktorú jemne dopĺňa príjemná kyselosť. Vôňa je intenzívna, ovocná, s tónmi čerstvých čerešní. Nápoj nie je príliš sýty a perfektne uhasí smäd.
3
Pouzitie a tipy
- Rozmiešajte pár lyžíc sirupu v studenej vode alebo perlivej minerálke
- Pridajte do domáceho jogurtu
- Použite ako základ do koktailov
- Prelejte cez palacinky či lievance
- Pripravte z neho fantastické ľadové kocky na osvieženie nápojov
- Ochutite s ním teplý čaj alebo horúcu čokoládu
- Použite ako základ pre domácu zmrzlinu
4
Zlozenie
Cukor, Voda, Amarena čerešňový koncentrát (30 %), Kyselina citrónová (regulátor kyslosti), Prírodné arómy, Farbivo (antokyaníny), Konzervačná látka (sorbát draselný)
⚠️ Obsahuje:Produkt neobsahuje hlavné alergény. Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy kôstkovitého ovocia.
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1180 kJ / 278 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 69 g |
| z toho cukry | 69 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0,01 g |
6
Skladovanie
7
.png)