🇮🇹 Taliansko
Ringo Family NocciolaChoco
Sendvičové sušienky s lieskovoorieškovou krémovou náplňou a čokoládou · 310 g
Obľúbené talianske sendvičové sušienky z dielne značky Pavesi. Chrumkavé kakaové sušienky sú plnené lahodnou lieskovoorieškovou krémovou náplňou s čokoládou. Produkt je vyrobený s dôrazom na kvalitné suroviny a zachovanie charakteristickej chuti.
2
Chutovy profil
Chrumkavé kakaové sušienky s hedvábnou krémovou náplňou plnou lieskovoorieškového charakteru s nádychom čokolády. Náplň nie je príliš sladká.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne na ranné či popoludňajšie maškrtenie pri šálke kávy alebo čaju
- Skvelý spoločník na cesty, do práce či školy
- Vhodné ako desiata do školy
- Dokonalý zákusok pri relaxačnej chvíľke s knihou
- Vhodné na rodinné posedenia pri televízii
4
Zlozenie
Pšeničná múka, cukor, rastlinné tuky (palma), lieskovoorieškový krém (12%), kakao v prášku, glukózový sirup, sušené odtučnené mlieko, soľ, kypriace látky (uhličitan sodný, uhličitan amónny), emulgátory (sójový lecitín), aromá
⚠️ Obsahuje:Lepok (pšenica), mlieko, lieskovoorieškové orechy, sója Moze obsahovat stopy: Ďalšie orechy, vajcia
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2088 kJ / 499 kcal |
| Tuky | 22 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 11 g |
| Sacharidy | 67 g |
| z toho cukry | 32 g |
| Vláknina | 2,8 g |
| Bielkoviny | 6,5 g |
| Soľ | 0,58 g |
6
Skladovanie
7
.png)