🇮🇹 Taliansko
SALE ASODICOPRESAL
Jemná morská soľ · 180 g
Presal je jemná morská soľ pochádzajúca z chránených slaných bán v srdci Talianska. Vyznauje sa svojou čistotou, jemnou štruktúrou a vyváženom chuťou, ktorá dokonale podporuje prirodzenú arómu pokrmov bez ich prehĺbenia.
2
Chutovy profil
Jemná, vyvážená chute bez horiny a kovového príznaku, prirodzená a čistá
3
Pouzitie a tipy
- Univerzálna soľ na každodenné používanie pri ochucovaní cestovín, omások a polievok
- Perfektná pri príprave mäsových a zeleninových jedál s extra panenským olivovým olejom
- Ideálna na prípravu domáceho chleba, pizze a focaccie, podporuje fermentáciu
- Vhodná na stoľové používanie v mlyneku alebo solničke pre presné ochutenie
4
Zlozenie
Morská soľ jemne mletá
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 0 kJ / 0 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 97,5 g |
6
Skladovanie
7
.png)