🇮🇹 Taliansko
SantalArancia 1L
Taliansky pomaranov npoj · 1 L
Santal Arancia je autentick taliansky pomaranov npoj vyroben z vybranch pomaranov. Ponka prirodzen sladkos, iv farbu a autentick charakter domceho dsu. Balenie v praktickom litrovom fai je idelne pre cel rodinu.
2
Chutovy profil
Pln, avnat chu pomaranov s prjemnou kyselinkou a jemnou duinou. Citrusov s jemne sladkastmi tnmi. Autentick charakter domceho dsu.
3
Pouzitie a tipy
- Servruj dobre vychladen s kockami adu a pltkom erstvho pomarana
- Perfkny spolonk pri raajkch s erstvym cornettem alebo panini s talianskym syrom
- Osvieenie poas teplho popoludnia
- Zdravia alternatva pre deti ku stenm npojom
- Zklad pre ovocn koktaily alebo miean npoje
4
Zlozenie
Voda, Pomaranov ds z koncentrtu, Cukor, Pomaranov duina, Kyselina citrnov (regultor kyslosti), Prrodn army, Vitamn C (kyselina L-askorbov), Stabiliztory (pektn, celulzov guma)
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 180 kJ / 42 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasytene mastn kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 10 g |
| z toho cukry | 9,8 g |
| Bielkoviny | 0,2 g |
| So | 0 g |
| Vitamn C | 12 mg (15% RHP) |
6
Skladovanie
7
.png)