🇮🇹 Taliansko
Sale di Sicilia IodatoGrosso
Hrubozrnná jódovaná morská soľ zo Sicílie
Hrubozrnná jódovaná morská soľ zo Sicílie je tradičný produkt získavaný prirodzeným odparovaním morskej vody v soľných baniach na pobreží tohto slnečného talianskeho ostrova. Táto soľ si zachováva autentickú chuť Stredozemného mora a je obohatená o jód, dôležitý mikroelement pre správne fungovanie organizmu.
2
Chutovy profil
Autentická chuť Stredozemného mora s jemnou minerálnou vôňou pripomínajúcou sicílske pobrežie, výraznejšia štruktúra umožňuje intenzívnejšiu chuť pri varení
3
Pouzitie a tipy
- Ideálna do variacej vody na cestoviny pre správnu slanosť a al dente
- Použitie na osolenie mäsa a ryby pred grilovaním vytvorí na povrchu lahodnú kôrku
- Vynikajúce pomletie v mlynčeku priamo nad hotové jedlo pre uvoľnenie plnej morskej chuti
- Použitie pri pečení zeleniny, príprave osoleného cesta alebo do domácich marinád
4
Zlozenie
Morská soľ, Jodičnan draselný (jód)
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 0 kJ / 0 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 97,5 g |
| Jód | 3 mg |
6
Skladovanie
7
.png)