🇮🇹 Taliansko
MAGGI Bujón v kockách20 ks
Bujónové kocky · 200 g (20 kociek)
Bujónové kocky Maggi sú klasickým základom talianskej domácej kuchyne. Balenie obsahuje 20 kociek s celkovou hmotnosťou 200 gramov. Každá kocka je určená na prípravu pol litra chutnej a aromatickej polievky alebo vývaru. Praktický pomocník v kuchyni, ktorý šetrí čas bez kompromisov v oblasti chuti.
2
Chutovy profil
Intenzívna chuť, aromatická, vyvážená, s bylinkami a cesnakom
3
Pouzitie a tipy
- Rozpustiť jednu kocku v 500 ml vriacej vody na prípravu aromatického základu
- Použiť ako základ pre vývar, polievky, omáčky a rizóta
- Ideálne na dochucovanie mäsových pokrmov a zeleninových jedál
- Vhodné na varenie cestovín v slanom vývare alebo ako základ pre krémové polievky
4
Zlozenie
Soľ, rastlinný tuk, glutamát sodný, kukuričný škrob, cukor,sójová múka, cibuľa, korenie, extrakt z kvasníc, karamel (farbivo), bylinky, cesnak
⚠️ Obsahuje:Sója Moze obsahovat stopy: Mlieko, vajcia, zeler, horčica
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 837 kJ / 200 kcal |
| Tuky | 11 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 6,5 g |
| Sacharidy | 18 g |
| z toho cukry | 4,5 g |
| Bielkoviny | 6,5 g |
| Soľ | 47 g |
6
Skladovanie
7
.png)