🇮🇹 Taliansko
SOGNI D'ORO - Odvodnňujúci bylinnýčaj
Taliansky bylinný čaj s odvodnňujúcim účinkom · 20 vrecúšok
Taliansky bylinný čaj s odvodnňujúcim účinkom, ktorý vám pomôže cítiť sa ľahšie a svieži. Starostlivo zostavená zmes obsahuje výber kvalitných byliniek známych svojimi priaznivými účinkami na prirodzenú drenáž tela. Balenie obsahuje 20 praktických vrecúšok.
2
Chutovy profil
Harmonická, nenásilná chuť s jemnými zemitými tónmi a príjemnou sviežosťou, ktorá na jazyku zanecháva pocit čistoty. Jemná bylinná vôňa.
3
Pouzitie a tipy
- Stačí jedno vrecúško zaliať horúcou vodou
- Nechať päť minút lúhovať
- Odporúčame vychutnať si ho ráno po prebudení alebo popoludní
- Skvelý aj pred spaním pre uvoľnenie a prípravu na pokojnú noc
- Pravidelné pitie pomôže cítiť sa ľahšie a podporí odvodnenie
4
Zlozenie
Bylinná zmes s odvodnňujúcim účinkom, Breza (listy), Čajovník čínsky (zelený čaj), Materina dúška, Mäta pieporná, Púpava lekárska, Ďalšie bylinné extrakty
⚠️ Moze obsahovat stopy: Kofeín z obsahu zeleného čaju
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 3 kJ / 1 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
6
Skladovanie
7
.png)